Siūlome teniso treniruotes pagal jūsų poreikius: individualias, dviejų asmenų, grupines ir treniruotes vaikams. Suderinus jums patogų laiką mes pasirūpinsime korto rezervacija, teniso raketėmis ir kamuoliukais, o jums tereikės patogios sportinės aprangos, vandens buteliuko ir geros nuotaikos!

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir padėsime į juos atsakyti: +370 627 00701 arba info@tenisotreneris.lt

Kokį treniruotės tipą pasirinkti?

Individualios teniso treniruotės

Geriausias būdas puoselėti teisingai technikai. Dažnai žmonės pamiršta, kad neteisingai išmoktus žaidimo pagrindus vėliau pataisyti yra ženkliai sudėtingiau nei nuo nulio išmokti žaidimo pagrindų. Labai svarbu ypač mėgėjams žaidėjams, kad pirmi pagrindai būtų suteikiami teisingi. Taip ne tik patirsite tikrąjį žaidimo malonumą, bet ir išvengsite traumų, kurios dažnai lydi mokantis savarankiškai.

Teniso treniruotės dviese

Tai geriausias kainos ir kokybės santykis. Puiki praktika išmokti teisingai žaisti su savo lygio žaidėju iš šalies prižiūrint profesionalui. Treniruojantis vien individualiai dažnai žaidėjai pamiršta, kad treneris kamuoliukus paduoda patogiau nei jūsų lygio žaidėjai.

Grupinės teniso treniruotės

Puiki pradžia išmokti pagrindus ir įgyti šiek tiek teorinių žinių. Vėliau puoselėjant savo įgūdžius bei techniką taip pat rekomenduojama įtraukti treniruočių dviese arba individualiai.

Vaikų teniso treniruotės

Vienas geriausių dalykų, ką galite duoti vaikui – tai skatinti judėjimą ir fizinį aktyvumą. Juk neveltui sakoma, kad sveikame kūne, sveika siela. Teniso treniruotės puikus būdas gerinti koordinaciją, skatinti komandiškumą.