Gera dovana lauko teniso treniruotė

MTENNIS dovanų kuponas

Siūlomos lauko teniso treniruotės pagal jūsų poreikius: individualios, dviejų asmenų, grupinės, teniso treniruotės tiek vaikams, tiek suaugusiems. Suderinsime patogų laiką, pasirūpinsime teniso korto rezervacija, teniso raketėmis ir kamuoliukais, Jums reikės pasirūpinti patogia sportine apranga, vandens buteliuku ir gera nuotaika!
Kokį treniruotės tipą rinktis?

  • Individuali lauko teniso treniruotė (1 asm.): geriausias būdas puoselėti bei išmokti taisyklingo žaidimo. Dažnai žmonės pamiršta, kad neteisingai išmoktus techniką vėliau ją pataisyti yra ženkliai sudėtingiau nei nuo nulio išmokti žaidimo pagrindų.
  • Dviejų asmenų lauko teniso treniruotė (2 asm.): puikus kainos ir kokybės santykis. Gera praktika išmokti teisingai žaisti su savo lygio žaidėju iš šalies prižiūrint profesionalui.
  • Grupinė lauko teniso treniruotė (3–4 asm.): puiki pradžia išmokti žaidimo pagrindų ir įgyti šiek tiek teorinių žinių. Vėliau puoselėjant savo įgūdžius bei techniką taip pat rekomenduojama įtraukti treniruočių dviese arba individualiai.

Dovanokite galimybę išmokti naujo hobio!

Daugiau informacijos: info@mtennis.lt arba +370 627 00701